Laserowe wybielanie zębów


Domowe sposoby na wybielanie zębów w żadnym wypadku nie mogą się równać z profesjonalnymi zabiegami stomatologicznymi. Tylko w gabinecie dentystycznym pacjent jest w stanie naprawdę porządnie i efektywnie zadbać o stan i wygląd uzębienia. W tym celu może skorzystać z przeróżnych zabiegów, za sprawą których zdoła rozjaśnić szkliwo albo nawet całkowicie zmienić jego odcień lub usunąć z jego powierzchni większe czy mniejsze przebarwienia. Do osiągnięcia tego celu ostatnio coraz częściej wykorzystuje się wybielanie laserowe. To bardzo skuteczna metoda. Na pewno warto ją wypróbować.

Pod względem skuteczności wybielanie laserowe można uznać za najlepszą metodą na wybielenie szkliwa. Dzięki niej zęby da się rozjaśnić nawet o osiem odcieni i to w przeciągu krótkiego czasu. Nieraz już jeden zabieg doprowadza do fantastycznych efektów. Nie trwa on długo. Zazwyczaj dentysta Bielany przeprowadza go w godzinę, a pacjent już po tym czasie od razu chwali się pięknym uśmiechem. Minusem metody jest oczywiście jej cena. Gdy coś działa, zazwyczaj jest to drogie i wybielanie laserowe nie jest niestety wyjątkiem od tej reguły. Koszt zabiegu może wynieść nawet ponad dwa tysiące złotych. Chcąc jednak wybielić wyłącznie jednego zęba lub pojedynczy łuk, można liczyć się z niższą ceną, nieprzekraczającą często nawet tysiąca złotych. Przeciwwskazaniami do przeprowadzania zabiegu są jednak ubytki w zębach. Zanim więc pacjent zgłosi się na laserowe wybielanie zębów, koniecznie musi wyleczyć wszystkie nieprawidłowości, a zwłaszcza próchnicę. Metody laserowej nie polega się również osobom posiadającym dużą liczbę wypełnień bądź cierpiących na poważniejsze choroby dziąseł. Cała reszta pacjentów spokojnie może skorzystać z zabiegu.

Zanim jednak pacjent zostanie poddany laserowemu wybielaniu zębów, dentysta skieruje go również na usuwanie kamienia nazębnego. Zęby muszą być idealnie wyczyszczone, by można je było wybielić. Najpierw należy więc usunąć z nich kamień, a dopiero potem zająć się trwałymi osadami i odcieniem szkliwa.

Profesjonalne usługi stomatologiczne: https://medicdental.com.pl/