Prywatny detektyw


Prywatny detektyw to zawód, który w Polsce nie jest jeszcze aż tak popularny jak w innych krajach zachodu, takich jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania czy chociażby Francja.

Jednak z roku na rok zawód prywatnego detektywa, a także usługi detektywistyczne, stają się coraz bardziej popularne. Razem z popularyzacją zawodu prywatnego detektywa, tanieją również same usługi wykonywane przez detektywów.

Jest to spowodowane zwiększeniem się konkurencji na rynku detektywistycznym, które nastąpiło w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Jeszcze dwadzieścia lat temu na wynajęcie detektywa pozwolić mogły sobie jedynie osoby najlepiej usytuowane i najbardziej zamożne. Obecnie natomiast na wynajęcie prywatnego detektywa mogą pozwolić sobie również mniej zamożne.

Ile biuro detektywistyczne liczy sobie za wynajęcie jednego detektywa na jedną dobę? Ceny są bardzo różne i zróżnicowane w zależności od województwa w którym jesteśmy.

Najdrożej przyjdzie nam zapłacić w dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław czy też Poznań.

Za wynajęcie prywatnego detektywa w Warszawie na jeden dzień do nawet najprostszej sprawy, przyjdzie zapłacić nam między 200, a 1200 złotych. Rozstrzał cenowy jest więc bardzo duży.

Zobacz polecane: usługi detektywistyczne Poznań.